info pro občany – informace o uzavírce II/299 Librantice – autobusy

z důvodu uzavírky komunikace II/299 v obci Librantice dojde v termínu od 12.06. ke drobné změně jízdního řádu. Tento jízdní řád bude platný do 30.6. Od 1.7.2023 dojde k úpravě víkendových spojů v souvislosti se změnou grafikonu na železniční trati 026 Choceň – Opočno – Náchod (uspíšení víkendových spojů ve směru z Hradce Králové cca o 15 minut).

Od 12.06. do 30.06.2023 dochází v pracovní dny na vybraných spojích ke drobným časovým posunům (zpravidla do 5 minut) z důvodu nutnosti vzájemného vyhnutí protijedoucích autobusů.

Zastávka Librantice,,dolní je přemístěna na místní komunikaci poblíž křižovatky u č.p.199.

Zastávka Librantice,,škola je přemístěna na místní komunikaci poblíž č.p.240.

Zastávka Librantice,,horní je přemístěna na místní komunikaci poblíž č.p.146.

Obsluha ostatních obcí autobusy veřejné linkové hromadné dopravy se nemění, dopravní opatření týkající se i ostatních obcí proběhne pouze v době pokládky povrchu komunikace.

V době pokládky povrchu dojde k aktualizaci dopravních opatření. O těchto opatřeních budete včas informováni.

Omlouváme se Vám za komplikace a děkujeme za pochopení.

Zobrazit spojení

Příloha č. 1_Objízdná trasa autobusu, přesunutí BUS zastávek